IPSC :: Match Results IPSC :: Match Results
Match Results


Russian Cup, Final Round

Match Date: 2017-12-15
Match Discipline: Handgun
Match Director: Novak Lubor
Range Master: Rozhkov Artem
Stats Director: Makov Vasiliy

Open 
     1. Kamenicek Martin (CZE)
     2. Boyarkin Viktor 
     3. Valichkin Denis 
     4. Khalitov Roman 
     5. Nemykin Mikhail 
     6. Panov Yuriy 
     7. Sikharulidze Levani 
     8. Oskirko Sergey 
     9. Karelina Alyena 
    10. Taldykin Vitaliy 

Standard 
     1. Popov Aleksey (RUS)
     2. Onshin Nikolay 
     3. Nemykin Nikita 
     4. Lunin Aleksandr 
     5. Fyedoro Roman 
     6. Kopylov Aleksey 
     7. Galstyan Aykaz 
     8. Gubin Ilya 
     9. Deledivka Vitaliy 
    10. Burchuladze Nikolay 

Classic 
     1. Andreev Sergey (RUS)
     2. Venetskiy Aleksandr 
     3. Perskevich Roman 
     4. Ternovskiy Aleksey 
     5. Solovich Oleg 
     6. Pushkarev Sergey 
     7. Denishchuk Andrey 
     8. Rasnetsov Andrey 
     9. Kalinin Dmitriy 
    10. Kolobov Aleksey 

Production 
     1. Grauffel Eric (FRA)
     2. Potapenko Evgeniy 
     3. Voyno Aleksey 
     4. Berdnikov Sergey 
     5. Fedorov Andrey 
     6. Polyakov Andrey 
     7. Gura Evgeniy 
     8. Miroshnichenko Aleksey 
     9. Sumin Pavel 
    10. Neshel Andrey 

Standard Lady
     1. Terenteva Aleksandra (RUS)
     2. Isupova Natalya 
     3. Kuznetsova Olga 
     4. Ekkert Natalya 
     5. Koptseva Kristina 

Classic Lady
     1. Bukareva Olga (RUS)
     2. Ternovskaya Ludmila 
     3. Pakhomova Ludmila 
     4. Zinurova Olesya 
     5. Petrova Kseniya 

Production Lady
     1. Deledivka Inna (RUS)
     2. Gordienko Ekaterina 
     3. Kuznetsova Aleksandra 
     4. Morozova Anastasiya 
     5. Kostromina Svetlana 

Production Junior
     1. Pakhomov Danila (RUS)
     2. Abramov Ivan 
     3. Pyatkov Pavel 
     4. Semenov Kirill 
     5. Solovev Nikita 

Open Senior
     1. Panov Yuriy (RUS)
     2. Oskirko Sergey 
     3. Burakin Evgeniy 
     4. Abravitov Igor 
     5. Ermolaev Aleksandr 

Standard Senior
     1. Gubin Ilya (RUS)
     2. Serdyukov Aleksey 
     3. Khramykh Sergey 
     4. Popov Sergey 
     5. Nazmiev Viktor 

Production Senior
     1. Markov Aleksandr (RUS)
     2. Sologub Aleksandr 
     3. Yakovlev Oleg 
     4. Pakhomov Dmitriy 
     5. Anashkin Andrey