Match Results


3ª Fase Copa Presdente De Rrtt

Match Date: 2016-07-22
Match Discipline: Handgun
Match Director: MIGUEL ANGEL FUENTES TAMARGO
Range Master: KHEIR HOLO RAWAS
Stats Director: OSCAR ALADREN

Open 
     1. JAIME DIAZ, JUAN CARLOS (ESP)
     2. ESPILEZ URBON, IVAN 
     3. GONZALEZ PEREZ, JAVIER 
     4. GONZALEZ DIEZ, JESUS 
     5. BERNABE PARDO, HORACI 
     6. ZANON BLASCO, JOSE 
     7. MARTIN CASTAÑO, JOSE FRANCISCO 
     8. BALLESTEROS FERNANDEZ, LORENA 
     9. GONZALEZ RIVERO, MIGUEL ANGEL 
    10. MENDEZ GARCIA, LUIS MARIA 

Standard 
     1. DAVITE AGUIAR, DAVID (ESP)
     2. MARTINEZ VIÑUELAS, DAVID 
     3. BALLESTEROS DESCALZO, JUAN CARLOS 
     4. FERREIRO RODRIGUEZ, JESUS 
     5. MIGUEZ VARELA, ROSENDO 
     6. CORTINA HERNANDEZ, GERMAN 
     7. GARCIA DIAZ, JUAN PEDRO 
     8. ESQUEMBRE BEBIA, VICENTE JAVIER 
     9. GARCIA PEREZ, GREGORIO 
    10. TENA TENA, EMILIO 

Classic 
     1. JIMENEZ JIMENEZ, PABLO (ESP)
     2. BARCINA LOMA, IVAN 
     3. MANOSALVAS DE LA TORRE, FRANCISCO 
     4. OTERO GARRIDO, OSCAR 
     5. CONDE GALA, FEDERICO 
     6. ROJAS RODRIGUEZ, JUAN JOSE 
     7. DIEZ HERRER, JUAN ANTONIO 
     8. QUIROS MOHEDANO, JAVIER 
     9. MORCILLO CROS, FRANCISCO 
    10. RECTORET GOMEZ, FRANCISCO 

Production 
     1. PEREZ BAZ, JOSE VICENTE (ESP)
     2. DE LA ENCARNACION MOMPEL, GONZALO 
     3. GUERRERO CABRERA, JUAN 
     4. SANCHEZ PARDO, CARLOS JAVIER 
     5. ASENSIO MORENO, JOSE RAMON 
     6. MARTINEZ REMENTERIA, JOSU 
     7. PIGET, EMMANUEL MAXIME 
     8. VICENTE LOBER, EDUARDO 
     9. LOPEZ VILLAFRELA, ALBERTO JOSE 
    10. MUÑOZ FORCADA, DANIEL 

Production Lady
     1. MALANDA RUIZ, RAKEL (ESP)
     2. CARRACEDO GUERRA, MARIA 
     3. PEREZ GARCIA, NATALIA 
     4. SOÑORA SANCHEZ, SUSANA 
     5. PEREZ ZAMORANO, ISABEL 

Open Senior
     1. ZANON BLASCO, JOSE (ESP)
     2. GONZALEZ RIVERO, MIGUEL ANGEL 
     3. RIUBRUGENT MARTINEZ, VICTOR 
     4. ANDREU GARGALLO, LUIS 
     5. CERDAN PEREZ, FRANCISCO 

Standard Senior
     1. BALLESTEROS DESCALZO, JUAN CARLOS (ESP)
     2. FERREIRO RODRIGUEZ, JESUS 
     3. MIGUEZ VARELA, ROSENDO 
     4. ESQUEMBRE BEBIA, VICENTE JAVIER 
     5. COMECHE MARTINEZ, ANTONIO 

Classic Senior
     1. JIMENEZ JIMENEZ, PABLO (ESP)
     2. CONDE GALA, FEDERICO 
     3. RECTORET GOMEZ, FRANCISCO 
     4. GABARRO ALAVEDRA, JUAN ANTONIO 
     5. FRAU ORTIZ, LORENZO 

Production Senior
     1. Jubero Carmona, Manuel (ESP)
     2. LANDAETA SOSA, FREDDY 
     3. LOPEZ GARCIA, FCO. JAVIER 
     4. LANERO GARCIA, PEDRO 
     5. MARTINEZ IBARRA, PEDRO 

Open Super Senior
     1. FLORES GONZALEZ, FRANCISCO JUAN (ESP)
     2. ESPILEZ ELIPE, JOSE LUIS 
     3. GARCIA MENDEZ, RAFAEL 
     4. CARRO SANTOS, JOSE ANTONIO 
     5. VILLASECA NIETO, ANGEL 

Standard Super Senior
     1. IGLESIAS VAZQUEZ, FERNANDO (ESP)
     2. FERNANDEZ BELLO, ENRIQUE 
     3. ARRIETA, JOSEPH 
     4. EDO CATALA, DAMIA 
     5. CARRACEDO PEREZ, FDO. JAVIER