Match Results


Budo Autumn Cup Vol 2

Match Date: 2018-09-16 
Match Discipline: Handgun 
Match Director: ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 
Range Master: ANDRIOPOULOS VASILIS 
Stats Director: ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

Open 
     1. ΒΕΡΓΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   (Λ. (GRE)
     2. ΛΕΥΚΙΜΜΙΑΤΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   (ΑΣ 
     3. ΤΟΛΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ   (ΣΟΚΑ 
     4. Βελκος, Ζαχαριας(ΣΑΡΙΣΑ 
     5. ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ   (ΑΣΟ 
     6. Παπαδόπουλος, Βασίλειος (ΣΑΡΙ 
     7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΣΟΚΕΡ 
     8. ΦΕΣΣΑ, ΠΑΥΛΙΝΑ   (ΑΟΜΠ 
     9. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΘΕΟΔΩ 
    10. ΛΕΦΟΓΛΟΥ, ΚΩΝ/ΝΟΣ(BUDO) 

Standard 
     1. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   (ΑΟ (GRE)
     2. Stoev, Ivan (Internati 
     3. ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ   (ΑΣΟΚ 
     4. ΠΑΠΑΦΛΩΡΑΤΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   (ΕΛ 
     5. Fers, Sandor (Interna 
     6. Πουτογλιδης, Γεωργιος(ΣΚΟΚ) 
     7. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ   (ΑΟΜΠΟ 
     8. ΟΨΙΜΟΣ, ΑΝΕΣΤΗΣ   (ΣΟΚΑ 
     9. ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ   (ΑΟΜΠΟΥ 
    10. ΠΑΠΠΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   (Σ 

Classic 
     1. ΒΛΑΧΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (GRE)
     2. ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ   (ΑΣ 
     3. ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   (ΑΣ 
     4. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
     5. ΔΕΔΕΣ ΝΙΚ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
     6. ΤΣΙΑΒΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ   (ΑΟΜ 
     7. ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ   (ΑΟΜΠ 
     8. ΓΑΒΑΛΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ (ΟΠΣΦΑΡΣ 
     9. ΔΕΔΕΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ   (ΑΟΜ 
    10. ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   (Λ. 

Production 
     1. ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   (ΣΑ (GRE)
     2. Στρεμμένος, Ιωάννης (ΑΣΟΛΙΑ 
     3. ΒΟΓΙΝΔΡΟΥΚΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
     4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   (ΑΣ 
     5. ΑΛΕΞΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ   (ΕΛΠ 
     6. ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   (Ε 
     7. ΠΑΠΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   (Σ 
     8. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   (ΕΛ 
     9. ΜΑΥΡΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ   (ΕΛΠ 
    10. ΡΑΜΜΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ   (ΑΟΜ 

Standard Lady
     1. ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ   (ΑΟΜΠΟΥ (GRE)
     2. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ   (ΑΟΜΠ 
     3. ΚΟΚΚΟΡΗ, ΒΑΪΑ   (ΑΟΜΠΟΥΝ 
     4. ΖΑΧΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ(KROTOS 
     5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ   (ΑΡΤΕ 

Production Lady
     1. ΑΛΕΞΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ   (ΕΛΠ (GRE)
     2. ΔΗΜΟΥΛΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ   (ΑΟΜ 
     3. ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ, ΜΑΡΙΑ   (Λ.ΠΥΡΓ 
     4. Πρελορετζου, Αλεξανδρα(ΣΑΡΙΣ 
     5. ΡΑΜΜΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ   (ΑΟΜΠ 

Production Junior
     1. ΠΑΠΠΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   (Σ (GRE)
     2. ΡΑΜΜΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ   (ΑΟΜ 
     3. ΜΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   (Α 
     4. ΜΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ   (ΑΟΜΠ 
     5. ΓΚΟΥΡΟΜΕΤΣΙΟΣ, ΠΟΛΥΒΙΟΣ   (ΑΟΜ 

Standard Senior
     1. Πουτογλιδης, Γεωργιος(ΣΚΟΚ) (GRE)
     2. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ   (ΑΟΜΠΟ 
     3. ΟΨΙΜΟΣ, ΑΝΕΣΤΗΣ   (ΣΟΚΑ 
     4. Φυτατζης, Δημητριος(ΣΚΟΚΟ 
     5. Andriopoulos, Vasilis (Intern 

Classic Senior
     1. ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ   (ΑΣ (GRE)
     2. ΤΣΙΑΒΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ   (ΑΟΜ 
     3. ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ   (ΑΟΜΠ 
     4. ΓΑΒΑΛΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ (ΟΠΣΦΑΡΣ 
     5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   (Λ. 

Production Senior
     1. ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   (Ε (GRE)
     2. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   (ΕΛ 
     3. ΜΑΥΡΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ   (ΕΛΠ 
     4. ΣΑΡΑΤΣΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ   (ΑΟΜ 
     5. ΧΑΪΤΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ   (ΣΟΚΑΒ