Match Results


Campeonato De España De Recorridos De Tiro

Match Date: 2013-07-25 
Match Discipline: Handgun 
Match Director: Jesús Almirron Martinez 
Range Master: Antonio Alvarez Meseguer 
Stats Director: Jesús Alfonso 

Open 
     1. JORGE BALLESTEROS FERNANDEZ (ESP)
     2. IVAN ESPILEZ URBON 
     3. JAVIER GONZALEZ PEREZ 
     4. JUAN CARLOS BALLESTEROS DESCALZO 
     5. HORACI BERNABE PARDO 
     6. JOSE ZANON BLANCO 
     7. ANTONIO GARCIA INFANTES 
     8. JOSE FRANCISCO MARTIN CASTA�O 
     9. GONZALEZ DIEZ JESUS 
    10. GUERRA REINA JOSE MARIA 

Standard 
     1. JUAN CARLOS JAIME DIAZ (ESP)
     2. GORKA IBAÑEZ CHAROLA 
     3. JESUS FERREIRO RODRIGUEZ 
     4. CERVERA RODRIGUEZ MANUEL 
     5. DAVID DAVITE AGUIAR 
     6. FRANCISCO MANOSALVAS DE LA TORRE 
     7. FRANCISCO URQUIZAR FAJARDO 
     8. JUAN MANUEL PINTO MUÑOZ 
     9. CARLOS FERRERO POZA 
    10. BERNARDO DEPRADO LAHOZ 

Classic 
     1. JAIME GARCIA SANCHEZ (ESP)
     2. FERNANDO MARTINEZ BERMEJO 
     3. JUAN ANTONIO SANCHEZ QUERO 
     4. JOSE AMABLE SANCHEZ LUMBRERAS 
     5. JOSE ANTONIO VARELA URIA 
     6. FERNANDO CARRACEDO PEREZ 
     7. PEDRO GOMES 
     8. JESUS SUAREZ MARTINEZ 
     9. JOHN MARTINEZ PERNAS 
    10. ENRIQUE MASSAGUER SALGADO 

Production 
     1. EDUARDO DE COBOS ABREU (ESP)
     2. JOSE VICENTE PEREZ VAZ 
     3. EDUARDO VICENTE LOBER 
     4. GONZALO DE LA ENCARNACION MOMPER 
     5. BUENAVENTURA DARIAS MEDINA 
     6. PEDRO HOLGADO SANCHEZ 
     7. MIGUEL ANGEL LEON VILLALPANDO 
     8. JOSE RAMON ASENSIO MORENO 
     9. ANTONIO CASES BARDAVIO 
    10. EUGENIO MONTES RODRIGUEZ 

Open Lady
     1. RAKEL MALANDA RUIZ (ESP)
     2. LORENA BALLESTEROS FERNANDEZ 
     3. PILAR FERNANDEZ MORENO 
     4. MARIA MARTINEZ DE LAS HERAS 
     5. CRISTINA PABLOS HERRERO 

Standard Lady
     1. CONCEPCION PEREZ GIL (ESP)
     2. MARJA-LEENA VAPANEN 
     3. MARIA ELENA PRIETO BODELON 
     4. CARMEN CONDE GOMEZ 
     5. INMACULADA ROSAGARAY LUELMO 

Production Lady
     1. MATILDE VEGUILLAS GARCIA (ESP)
     2. MONTSERRAT FERNANDEZ ALARCON 
     3. MARIA CARRACEDO GUERRA 
     4. NATALIA PEREZ GARCIA 
     5. MARIA TERESA GUERRERO ORDU�A 

Open Senior
     1. JUAN CARLOS BALLESTEROS DESCALZO (ESP)
     2. ANTONIO GARCIA INFANTES 
     3. JOSE MARIA GUERRA REINA 
     4. MIGUEL ANGEL GONZALEZ RIVERO 
     5. MARCIAL BORRIAS MUÑOZ 

Standard Senior
     1. JOSE ANTONIO GONZALEZ DOMINGUEZ (ESP)
     2. ROSENDO MIGUEZ VARELA 
     3. ANGEL LAVIN CAMPO 
     4. QUIRZE SALICH VIÑALS 
     5. JAIME GARCIA SANCHEZ 

Production Senior
     1. PABLO JIMENEZ JIMENEZ (ESP)
     2. FEDERICO CONDE GALA 
     3. JAVIER MANSO MARTIN 
     4. RAFAEL CONDE CABALLERO 
     5. JUAN RODRIGUEZ PINTOR 

Standard Super Senior
     1. RAFAEL SALVARDOR INES (ESP)
     2. FERNANDO CARRACEDO PEREZ 
     3. JUAN CABRERA VICO 
     4. JOSE MANUEL CAÑAS MARTIN 
     5. JUAN ALBERTO PRIMO GONZALEZ