Match Results


IV Fase Copa Presidente

Match Date: 2011-07-22 
Match Director: Maria Carracedo Guerra 
Range Master: Jose A. Sanchez Lumbreras 
Stats Director: Oscar Aladren Serrano 

Open 
     1. BALLESTEROS FERNANDEZ  -  JORGE (ESP)
     2. GONZALEZ PEREZ  -  JAVIER 
     3. LES ORTIZ DE PINEDO  -  JABIER 
     4. BERNABE PARDO  -  HORACI 
     5. ESPILEZ URBON  -  IVAN 
     6. SALINAS LAGUNA  -  VICENTE 
     7. BALLESTEROS FERNANDEZ  -  LORENA 
     8. CASTRILLO SACRISTAN  -  ALBERTO 
     9. GUERRA REINA  -  JOSE MARIA 
    10. TEJEDOR GONZALEZ  -  BERNARDO 

Standard 
     1. JAIME DIAZ  -  JUAN CARLOS (ESP)
     2. PITARCH GARCIA  -  GABRIEL 
     3. URQUIZAR FAJARDO  -  FRANCISCO 
     4. CASES BARDAVIO  -  ANTONIO 
     5. CERVERA RODRIGUEZ  -  MANUEL 
     6. MARTINEZ VIÑUELAS  -  DAVID 
     7. FERREIRO RODRIGUEZ  -  JESUS 
     8. DAVITE AGUIAR  -  DAVID 
     9. FERRERO POZAS  -  CARLOS 
    10. LOPEZ VILLAFRELA  -  ALBERTO 

Production 
     1. ZANON BLASCO  -  JOSE (ESP)
     2. DARIAS MEDINA  -  BUENAVENTURA 
     3. VICENTE LOBER  -  EDUARDO 
     4. MORALES HERNANDEZ  -  JUAN 
     5. OTERO GARRIDO  -  OSCAR 
     6. SALVADOR ESPARZA  -  FCO. JAVIER 
     7. MARTINEZ REMENTERIA  -  JOSU 
     8. RIOS ANGUITA  -  SAMUEL 
     9. JIMENEZ JIMENEZ  -  PABLO 
    10. ARROYO NAVIDAD  -  NICOLAS 

Modified 
     1. GARCIA INFANTES  -  ANTONIO (ESP)
     2. SOLER ALBEROLA  -  CARLOS 
     3. ESQUEMBRE BEBIA  -  VICENTE JAV. 
     4. ARBURUA GOMEZ-ACEBO  -  JOSE MANUEL 
     5. MASIP BADIA  -  CEFERINO 
     6. CERDAN PEREZ  -  FRANCISCO JOSE 
     7. UBEDA ROMERO  -  FRANCISCO 
     8. FLORES GONZALEZ  -  FRANCISCO 
     9. PEREZ ARRANZ  -  JAVIER 
    10. CARRACEDO PEREZ  -  FERNANDO 

Open Lady
     1. BALLESTEROS FERNANDEZ  -  LORENA (ESP)
     2. BARROS GUSSONI  -  CRISTINA 
     3. MALANDA RUIZ  -  RAKEL 
     4. MARTINEZ DE LAS HERAS  -  MARIA 
     5. FERNANDEZ GOMEZ  -  MARIA ROSA 

Production Lady
     1. FERNANDEZ ALARCON  -  MONTSERRAT (ESP)
     2. ESTIGUIN GARCIA  -  VERONICA 
     3. CARRACEDO GUERRA  -  MARIA 
     4. VAPANEN  -  MARJA-LEENA 
     5. PEREZ ZAMORANO  -  ISABEL 

Open Senior
     1. BELTRAN RUBIO  -  ANTONIO (ESP)
     2. LAVIN CAMPO  -  ANGEL 
     3. MARIANO SABE  -  JOSE 
     4. ESPILEZ ELIPE  -  JOSE LUIS 
     5. SALABERRIA SALABERRIA  -  MANUEL 

Standard Senior
     1. MIGUEZ VARELA  -  ROSENDO (ESP)
     2. SALICHS VIÑALS  -  QUIRSE 
     3. IGLESIAS VAZQUEZ  -  FERNANDO 
     4. AGUADO TABOADA  -  MANUEL 
     5. DURAN AISA  -  LUIS 

Production Senior
     1. JIMENEZ JIMENEZ  -  PABLO (ESP)
     2. CASTRILLO GARCIA  -  NAZARIO 
     3. CONDE GALA  -  FEDERICO 
     4. PRADA RODELLAS  -  MIGUEL 
     5. BORRIAS MUÑOZ  -  MARCIAL 

Modified Senior
     1. GARCIA INFANTES  -  ANTONIO (ESP)
     2. MASIP BADIA  -  CEFERINO 
     3. CERDAN PEREZ  -  FRANCISCO JOSE 
     4. FLORES GONZALEZ  -  FRANCISCO 
     5. PEREZ ARRANZ  -  JAVIER 

Standard Super Senior
     1. FERNANDEZ BELLO  -  ENRIQUE (ESP)
     2. GARCIA GARCIA  -  RAFAEL 
     3. TIO RUIZ  -  FERNANDO 
     4. CAÑAS MARTIN  -  JOSE MANUEL 
     5. NIETO MARTINEZ  -  ALFONSO