Match Results


Russian Championship. Handgun

Match Date: 2016-09-01
Match Discipline: Handgun
Match Director: Kolyshkov Dmitriy
Range Master: Rozhkov Artem
Stats Director: Nesterova Natalia

Open 
     1. Boyarkin Viktor A (RUS)
     2. Rudov Sergey Y 
     3. Karchev Daniil O 
     4. Kondrukh Anatoliy A 
     5. Khalitov Roman R 
     6. Vdovin Evgeniy A 
     7. Rudov Alexander S 
     8. Maksimov Alexey V 
     9. Karelina Alyena V 
    10. Sokolov Sergey V 

Standard 
     1. Onshin Nikolay V (RUS)
     2. Popov Alexey S 
     3. Titov Vladimir G 
     4. Gubin Ilya N 
     5. Amirov Ramil R 
     6. Izenbaev Albert A 
     7. Lunin Alexander A 
     8. Pashkov Gurgen G 
     9. Saprykin Andrey V 
    10. Kopylov Alexey V 

Classic 
     1. Venetskiy Aleksandr V (RUS)
     2. Ragozin Alexey V 
     3. Ashikhmin Dmitriy V 
     4. Andreev Sergey B 
     5. Mitishev Rizvan R 
     6. Travkin Artem A 
     7. Denishchuk Andrey Y 
     8. Kolobov Alexey V 
     9. Lavrinenko Andrey A 
    10. Paraskevich Petr S 

Production 
     1. De Cobos Eduardo (ESP)
     2. Pichugin Alexey V 
     3. Potapenko Evgeniy V 
     4. Torgashov Pavel A 
     5. Voyno Aleksey A 
     6. Ivaskevicius Saulius V 
     7. Altushkin Igor A 
     8. Fedorov Andrey S 
     9. Barsukov Alexander V 
    10. Kalimullin Alexey R 

Revolver 
     1. Brovchuk Gennadiy Y (RUS)
     2. Mochalov Aleksandr V 
     3. Languev Ivan A 
     4. Ksenofontov Kirill E 
     5. Korotkov Alexander P 
     6. Andreenkov Valeriy A 
     7. Korolev Viktor V 
     8. Bunin Alexander Y 
     9. Sizov Sergey V 
    10. Kukhto Viktor S 

Standard Lady
     1. Makarova Tatyana G (RUS)
     2. Efimova Elena E 
     3. Chernenko Anastasiya V 
     4. Zagulyaeva Marina A 
     5. Bukareva Olga V 

Production Lady
     1. Gordienko Ekaterina D (RUS)
     2. Deledivka Inna V 
     3. Tabachenko Ekaterina V 
     4. Gorbacheva Irina V 
     5. Ivochkina Evgeniya V 

Standard Junior
     1. Pakhomov Danila I (RUS)
     2. Nemykin Nikita M 
     3. Sologub Ilya 
     4. Demidov Ivan A 
     5. Fedorov Kirill A 

Production Junior
     1. Shain Mikhail K (RUS)
     2. Drozdenko Sofya A 
     3. Novikov Dmitriy S 
     4. Chernyshov Timur 
     5. Chernyshov Artem 

Open Senior
     1. Sokolov Sergey V (RUS)
     2. Kondrukh Anatoly I 
     3. Ermolaev Aleksandr V 
     4. Oskirko Sergey D 
     5. Popenkov Igor V 

Standard Senior
     1. Gubin Ilya N (RUS)
     2. Petrushin Evgeniy B 
     3. Dorman Valery E 
     4. Kurbatskikh Vasiliy A 
     5. Serdyukov Alexey V 

Production Senior
     1. Panov Yuriy G (RUS)
     2. Sologub Alexander 
     3. Rudenko Alexey I 
     4. Mubarakov Ramazan B 
     5. Pakhomov Dmitry P